Dazey Lady має Mama Cax Redefining Indipailtion

Дазей Леді Функція: Mama Cax – переосмислення інвалідності
Вставка

Дазей Леді Функція: Mama Cax – переосмислення інвалідності

Mama Cax – модель, блогер, світовий мандрівник, публічний спікер, адвокат та ампута

я виявив Мама Какс Через подкаст. Вона розповіла про всі дивовижні речі, які вона робила, незважаючи на інвалідність. Звичайно, мені довелося переслідувати її інста відразу після того, як її підірвали як її приголомшливий корм, дивовижний стиль, і ті, що дають мертві чудові погляди! Вона виросла досить великою кількістю понад 135 тис. Людей, які просто обожнюють усе, що вона робить у світі моди та жінок. Цей гал пережив рак у молодому віці і втратила одну з її ніг, але вона не дозволила це заважати їй здійснити свої мрії. Мама Какс – яскравий приклад сили, витонченості та сміливого самовираження. Через все це вона стала відомим речником для перехресного феміністичного руху.

Це був довгий постріл, але я подумав, що я повинен звернутися, щоб побачити, чи зацікавлена ​​вона в тому, щоб бути представленим у нашому блозі Boss. На щастя, вона була в Лос -Анджелесі Створити & Культивувати, Конференція кінцевої дівчини начальника! Мені було вшановано, що вона взяла час із свого напруженого розкладу, щоб зупинитися Біз Бабез і стріляти зі мною. Ми домовились про те, щоб стріляти приблизно за місяць до цього, і я з нетерпінням чекав на день, щоб приїхати. Я хотів зробити щось особливіше, ніж наші звичайні зйомки в офісі, тому того ранку я побіг до району моди і отримав дивовижну старовинну тканину для фону. Вона прибула з мішком з дивовижним одягом та аксесуарами, включаючи цю епічну перуку. Вона сказала: “Я хочу зробити це веселою та грайливою зйомкою!”Я не міг би домовитись більше! Мама Какс була такою прохолодною і приземною дівчиною, і у нас був дивовижний час, який стріляв і спілкувався в чаті. Це завжди найкраще, коли ви зустрічаєте зразок для наслідування, яка така приємна і відносна.

Прокрутіть нижче, щоб побачити повну зйомку та прочитати наше інтерв’ю! Мама Какс має кілька потужних слів, щоб поділитися.

Мама Какс! По -перше, чому ти не розповідаєш нам трохи про себе. Звідки ти родом і що твоє повне ім’я?

Я народився в Брукліні, але родом з Гаїті. Я провів більшу частину свого дитинства на Гаїті, перш ніж повернутися до Нью -Йорка в 2004 році. Мама Какс – це моє ім’я блогів, але більшість людей називають мене cax. Я тримаю B.A і m.A в міжнародних дослідженнях, але в даний час я блогер і модель, що працює на повний робочий день.

Ти дама багатьох талантів і занять! Як би ви описали все, що робите?

Це не зовсім вписується в одну коробку, я думаю. Окрім ведення блогів та моделювання, я часто можу говорити на заходах та конференціях, а тема обговорення варіюється від міжсекційного фемінізму, образу тіла та позитивності сексу. Зрештою, мені подобається принести перспективу жінки -інваліда на ці платформи, оскільки ми часто не присутні в цих дискусіях.

Я люблю чути, як ти перейшов від роботи в урядовому офісі до того, щоб бути іконою моди та реактивними постановками по всьому світу. Що спонукало до цієї зміни?Що для вас означає мода та самовираження?

Абсолютно незапланований. Я завжди думав, що в кінцевому підсумку працюю в організації, що не прибутки,. Поки я працював в офісі мера, поза моїм невідомий мені 9-5, я створював і виховував бренд. Від курації мого інстаграмного каналу до ведення блогів про подорожі та зображення тіла, все почало окупатися, коли я зрозумів. Я взяв рік, щоб отримати свої господарі, з надією отримати кращу оплату позиції. Життя не завжди тренується так, як ми плануємо, і це не обов’язково погано. Після отримання можливості моделювати кампанію Wet N Wild, було сенс отримати представлене агентством моделювання. Хоча я буду там, де я є повністю випадково, я також не можу заперечувати роботу, яку я вкладав у неї. Люди, як правило, органічно позначають мене, і ці етикетки часто приходять з негативним припущенням. Мода – це один із багатьох способів, коли я повідомляю світові знати, хто я; Ризик, впевнений та креативний.

Де є деякі місця, якими ви подорожували? Яке місце є вашим абсолютним улюбленим і чому?

Я навчався в Європі і взявся за сольну туристичну поїздку в Південно -Східній Азії. Я, мабуть, був у 35 країнах по всій Америці, Європі, Африці та Азії. Я створив чудові спогади в кожному. Якщо мені абсолютно доведеться вибрати один, я б сказав Ісландію навесні; Мрійливий пейзаж, погода ідеальна, і я люблю 22 -годинне денне світло. Якби я міг вибрати більше одного, я повинен був би додати Гаїті (бо це завжди буде вдома), Кот -д’Івуар, Південна Африка та Таїланд. Ці країни мають чудову їжу та яскраві культури від одягу до музики.

Як би ви сказали, що пережив рак, а ампутація у віці 16 років сформувала вас як особистість?

Я думаю, що вцілілий рак підштовхнув мене до того, щоб насолодитися маленькими перемогами в житті та спробувати прожити його в повній мірі. Я завжди кажу, що якби у мене було дуже мало, я б змінився, що я б змінив. Цей досвід зробив мене людиною, якою я є сьогодні, вони, безумовно, змусили мене оцінити свою здатність адаптуватися.

Ви стали величезним прихильником руху позитивності тіла. Чому цей рух життєво важливий не тільки для вас, але й усіх жінок?

Я не знав про рух, поки не приєднався до Instagram. Найдовше це був рух, щоб отримати плюс розмір жінок (переважно білі), щоб прийняти їхні тіла, але я повільно спостерігав, як він включає інших жінок (на щастя). Я часто використовую термін самолюбство, але для мене він має на меті відсвяткувати та підняти тіла, які були маргіналізовані так довго; плюс розмір, волохатий, квір, транс, різноманітний відтінок шкіри та інваліди. Я думаю, що самостійне сприйняття має міцний зв’язок із самооцінкою, тому це впливає на стільки аспектів нашого життя.

Ви не дозволили інвалідності заважати дуже здатному, повному та барвистому житті. Що для вас означає слово “інвалідність”? Після публікації в наших інста-історіях у нас було кілька дівчат, які також носять протезування і намагаються прийняти і показати їх з того, як ти робиш. Яке одне важливе повідомлення у вас для цих дівчат?

Інвалідність – це по суті порушення, часто це впливає на нас, оскільки наше середовище не розроблене з нами на увазі. Наявність інвалідності дозволила мені знайти нову спільноту та подивитися на наш світ через інший об’єктив, який постійно підштовхує мене до думки про способи отримання можливостей та просторів доступними. Як ампута, не існує жодного способу сприйняття себе, для мене це означало проявити мою протезну ногу, але я розумію, що наше суспільство не дуже приймає. Іншим дівчатам, які носять протеза, я кажу, що робить вас комфортно і працюйте над тим, щоб любити себе у власному темпі.

Як блогер, у вас вже деякий час у Instagram був великий наступний. Ви подорожуєте світом, виступаючи на таких конференціях, як створити & Культивувати. Якою була вся ця увага та слава для вас?! Добрий і поганий.

Так, я зараз представлений моделями JAG. Мене завжди вражає повідомлення з усього світу, особливо з людей, чиї історії схожі на мої. І завжди честь бути запрошеним виступити на конференціях та заходах, розтираючи лікті з жінками, які надихнули та продовжують надихати мене. З подібних та коментарів легко побачити позитив, але це може бути лякаючим і самотнім. Після того, як ви вважаєте публічною фігурою, ваше зображення можна поділитися на будь -якій платформі, де розділи коментарів не завжди позитивні. Часто люди прирівнюють популярність із “добре” або “вона зробила це”, але моє життя все ще дуже схоже на американські гірки; У мене чудові дні, гнітючі, турбуються про те, щоб не скласти бюджет добре та майже не існуюче життя знайомств.

Що в магазині для майбутнього мами Какс?! Розкажіть нам усі свої найсміливіші мрії 🙂

Я буду на іншій захоплюючій панелі на Південному Південному Заході (тому слідкуйте за мною в Instagram, щоб побачити, як я розмовляю). Я зняв дивовижну кампанію за Томмі Хілфігер, і це буде навесні. Оскільки я ніколи не уявляв, що я буду блогером, моделлю та оратором, важко дозволити собі мріяти, але деякі речі в моєму списку:

– Щоб забезпечити протезні кінцівки дітям

– Будьте представлені в журналі Vogue Print (мені подобаються відчутні речі)

– і нарешті створення фонду для надання стипендій для студентів з обмеженими можливостями для навчання за кордоном

Що для вас означає бути дамою Дазі?

Будучи впевненістю, переслідуючи свою мрію, допомагаючи моїй громаді, але найголовніше заохочувати інших молодих жінок робити те саме.

Leave a Comment

Your email address will not be published. Required fields are marked *